Ubezpieczenia to szeroki temat i obejmuje wiele aspektów naszego codziennego życia.

W Logo male tekst specjalizujemy się w ubezpieczeniach na życie i majątkowych.

Ubezpieczenie na życie często jest wymagane przy kredycie hipotecznym, ale równie często jest po prostu niezbędne w życiu codziennym. Ubezpieczenie na życie chroni:

  • finansowo naszych bliskich,
  • zabezpiecza zobowiązania finansowe,
  • pozwala zaplanować różne sytuacje, przy założeniu „czarnego” scenariusza wydarzeń.

Ubezpieczenia majątkowe chronią nasze mieszkania/domy przed zdarzeniami losowymi (np. powodzie, pożary), jak i zdarzeniami typu kradzież, włamanie, uszkodzenie mienia itp.

AS Finanse współpracuje z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w ww. zakresie.

Zadzwoń

731 171 199

lub uzupełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola


Oświadczam, że wyrażam zgodę ... Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AS Finanse moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Firmy, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych AS Finanse. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do ich treści i ich zmiany.

Wyrażam zgodę AS Finanse ... Wyrażam zgodę AS Finanse na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do swoich treści oraz ich zmiany.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com