Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu?

W Logo male tekst sprawdzimy Twoją zdolność kredytową, dopasujemy oferty bankowe do Twoich oczekiwań i wynegocjujemy konkurencyjne warunki cenowe kredytu. Na każdym etapie współpracy będzie czuwał nad Tobą nasz doradca finansowy.

Posiadamy w ofercie ponad 20 ofert bankowych i nieustannie ofertę renegocjujemy i poszerzamy.

Korzystając z naszych usług – oprócz konkurencyjnej oferty bankowej i wsparcia merytorycznego doradcy, zyskujesz dodatkowo:

  • obniżone koszty notarialne,
  • kontakt z profesjonalnym i doświadczonym rzeczoznawcą i geodetą,
  • kontakt z firmą budowlano-wykończeniową, z którą możecie Państwo omówić kosztorys prac budowlanych/wykończeniowych, jak i zlecić jego wykonanie,
  • system inteligentny dom – w gratisie dla naszych klientów korzystających z wykończenia poprzez naszego Partnera,
  • dostęp do szerokiej palety ubezpieczeń, które często w bankach są wymogiem, aby kredyt został uruchomiony,
  • dostęp do szerokiej bazy nieruchomości – współpracujemy z największymi agencjami nieruchomości.

Logo male tekst współpracuje z kilkoma agencjami nieruchomości, dzięki czemu nasi Klienci mają dostęp do szerokiej oferty mieszkań na terenie Warszawy, okolic i Mińsk Mazowieckiego. Oferujemy pomoc przy wyborze mieszkania/domu zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Kredyt hipoteczny

Kredyty hipoteczne z dopłatami MdM

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt refinansowy

Pożyczki hipoteczne

Zadzwoń

731 171 199

lub uzupełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola


Oświadczam, że wyrażam zgodę ... Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AS Finanse moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Firmy, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych AS Finanse. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do ich treści i ich zmiany.

Wyrażam zgodę AS Finanse ... Wyrażam zgodę AS Finanse na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do swoich treści oraz ich zmiany.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com