W  Logo male tekstoferujemy Państwu bezpłatne porównanie ofert kredytów gotówkowych – po to, aby wybrać tą najkorzystniejszą ofertę.

Posiadamy w swojej ofercie kredyty na dowolny cel z uwzględnieniem specjalnych ofert promocyjnych dla wybranych grup zawodowych, Profesjonalistów, służb mundurowych. Dla tych osób proponujemy uproszczoną procedurę uzyskania kredytu.

Aby zwiększyć Państwa zdolność kredytową, współpracujemy też z bankami, które uwzględniają świadczenie 500+ do zdolności kredytowej. Dzięki temu jest więcej możliwości, aby uzyskać najtańszy kredyt.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do oferty również pożyczki pozabankowe, które często są alternatywą do tradycyjnych kredytów gotówkowych. Są one dobry rozwiązaniem dla osób potrzebujących bardzo szybko gotówki, osób, które mają skomplikowaną historię w BIK czy posiadających sporo zobowiązań, gdzie standardowy bank odmówi udzielenia kredytu. Warto sprawdzić ofertę, gdyż nie zawsze są to dużo droższe kredyty od standardowych, a ich udzielenie następuje w uproszczonej procedurze (mniej dokumentów).

Aktualną ofertę sprawdzicie Państwo u naszego doradcy. Zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń

731 171 199

lub uzupełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola


Oświadczam, że wyrażam zgodę ... Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AS Finanse moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Firmy, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych AS Finanse. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do ich treści i ich zmiany.

Wyrażam zgodę AS Finanse ... Wyrażam zgodę AS Finanse na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do swoich treści oraz ich zmiany.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com