Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to popularna forma finansowania nieruchomości. Banki proponują różne warunki cenowe, a sam Klient „chodząc” po bankach i sprawdzając oferty traci dużo czasu, nie zawsze też jest w stanie porównać wszystkie parametry (czasami banki używają różnej terminologii). Poza tym spotykając się z kilkoma czy kilkunastoma osobami z banków – nie ma dedykowanej jednej osoby, która poprowadzi go przez cały proces kredytowy, wyjaśni pojęcia, porówna oferty, opowie o wszystkich kosztach itp. Właśnie po to jest doradca finansowy, który ma ten cały proces ułatwić Klientowi.

W Logo male tekst przeprowadzamy analizę finansową klienta, sprawdzamy zdolność kredytową, dopasowujemy oferty do oczekiwań Klienta.

Parametry kredytu, na które szczególnie zwracamy uwagę to:

  • prowizja za udzielenie kredytu,
  • marża banku,
  • koszt i zakres ubezpieczeń,
  • opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu,
  • całkowity koszt kredytu, koszt odsetkowy,
  • rodzaj rat (równe, malejące),
  • czas przyznania kredytu,
  • wkład własny,
  • koszty dodatkowe pozabankowe i inne.

Aby sprawdzić bieżącą ofertę kredytów prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Oddzwonimy w najszybszym możliwym terminie. Zapraszamy do Logo male tekst

Zadzwoń

731 171 199

lub uzupełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola


Oświadczam, że wyrażam zgodę ... Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AS Finanse moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Firmy, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych AS Finanse. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do ich treści i ich zmiany.

Wyrażam zgodę AS Finanse ... Wyrażam zgodę AS Finanse na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do swoich treści oraz ich zmiany.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com