Kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny to kredyt łączący kilka zobowiązań w 1 kredyt, aby uzyskać 1 niższą ratę niż dotychczas. Ofertę kredytu kierujemy do osób, które mają już min. 1 zobowiązanie i chcą dobrać gotówkę lub połączyć ze sobą kilka rat, aby uzyskać niższe miesięczne koszty. Często przy kredycie konsolidacyjnym jesteśmy w stanie uzyskać niższe % kredytu całościowego niż przy każdym kredycie z osobna.

Jeśli korzystacie Państwo z kredytów gotówkowych różnych banków to zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i porównania kosztów kredytu.

Zadzwoń

731 171 199

lub uzupełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola


Oświadczam, że wyrażam zgodę ... Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AS Finanse moich danych osobowych w celu umożliwienia kontaktu Użytkownika zainteresowanego uzyskaniem kredytu z bankiem lub inną firmą finansową oferującą ten produkt finansowy, w tym także w celach statystycznych związanych z działalnością Firmy, oraz przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści tych danych, ich poprawiania i usuwania zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. 2014.1182 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych AS Finanse. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do ich treści i ich zmiany.

Wyrażam zgodę AS Finanse ... Wyrażam zgodę AS Finanse na przesyłanie na udostępniony przeze mnie adres poczty elektronicznej i numer telefonu informacji handlowej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do swoich treści oraz ich zmiany.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com